Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: Trong sáng | Kích thước: Một cỡ
Price: 25.300₫
Original Price: 46.000₫
one-size
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 6 cm |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 11 cm |
| SKU | sb25042935932599592 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: Trong sáng | Kích thước: Một cỡ
Author: w***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful collection. im so in love. jans xkalqmxbxlamqndbxkalamxb banqnxbzkwwlnxnzmhqhbdbdkqkqbdbx
Màu sắc: Trong sáng | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)
Author: 0***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it so much. Been collecting the betty items from Shein.
Màu sắc: Trong sáng | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)
Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hard plastic which is great for cleaning. Decent size too
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ | 2 photo(s)